Máme klipy proti šmejdům!

20.12.2017

Statutární město Liberec a tým projektu Liberec proti šmejdům získaly celkem tři nové videoklipy, které použije v rámci osvěty a prevence proti pořadatelům podvodných prodejních akcí a také nekalým podomním prodejcům. Videoklipy jsme natáčeli v říjnu 2017 v prostorách Centra zdravotní a sociální péče za účasti profesionální herců z Divadla F. X. Šaldy a také našich klientů sociálních služeb. Všechna videa jsou umístěna na kanálu You Tube Liberec proti šmejdům, jednotlivé odkazy níže.

První videoklip projektu Liberec proti šmejdům - Telefon. V hlavní roli Václav Helšus a Martin Stránský, členové činohry Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Odkaz na You Tube Liberec proti šmejdům - Telefon.

Druhý videoklip projektu Liberec proti šmejdům - Zloděj. V hlavní roli Martin Stránský, člen činohry Divadla F. X. Šaldy v Liberci, a Krista Morávková, klientka Centra zdravotní a sociální péče Liberec. Odkaz na You Tube Liberec proti šmejdům - Zloděj.

Třetí videoklip projektu Liberec proti šmejdům - Hrnce. V hlavní roli Jana Hejret Vojtková, Martin Stránský, členové činohry Divadla F. X. Šaldy v Liberci, a Eva Nechvílová, Eva Reinbergerová, Irena Jáčová, Miroslav Palm, klienti Centra zdravotní a sociální péče Liberec. Odkaz na You Tube Liberec proti šmejdům - Hrnce.

Další informace najdete v tiskové zprávě z letošního října - Natáčíme klipy proti šmejdům!